Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego oraz Naukowego mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w III Konferencji naukowo-szkoleniowej z cyklu Żywienie Dziecka Wczoraj i Dziś pt. Standardy postępowania dietetycznego w pediatrii, która odbędzie się 14.04.2018 r. w Krakowie.

Konferencja organizowana jest przez Pracownię Dietetyki Pediatrycznej Kliniki Pediatrii Gastroenterologii i Żywienia oraz SKN Dietetyki Pediatrycznej CM UJ

Postępowanie dietetyczne oraz leczenie żywieniowe wpisane są w proces terapeutyczny pacjentów pediatrycznych, nowe doniesienia naukowe oraz mnogość informacji narzucają konieczność usystematyzowania wiedzy i wypracowanie standardów.

W Konferencji zaplanowaliśmy 2 sesje tematyczne, w których omawiane zagadnienia zostaną przedstawione głównie w oparciu o opis przypadku. Tegoroczna konferencja przyjmie formę dyskusji okrągłego stołu. Do debaty na temat leczenia żywieniowego i dietetycznego zaprosiliśmy ekspertów praktyków, którzy podzielą się z Państwem swoimi doświadczeniami. Dodatkowo w celu połączenia teorii z praktyką zapraszamy do udziału w warsztatach.

Zapraszamy pediatrów, dietetyków, pielęgniarki, położne oraz przedstawicieli zawodów pokrewnych, dla których wiedza ta może być przydatna w praktyce zawodowej.

Szczegółowe informacje na podanej stronie internetowej pojawią się już wkrótce! 
http://zywieniedziecka.eu/
Zapraszamy !